İSTANBUL MARKETING SUMMIT / İSTANBUL MARKETING SUMMIT / İSTANBUL MARKETING SUMMIT /

Ayşegül Ceyda Ünal

BELBİM AŞ | Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

1971 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde, üniversite eğitimini 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. TEV bursuyla gittiği ABD’de Carnegie Mellon Üniversitesi Tepper School of Business’da İşletme Yüksek Lisansını tamamlayarak 1994 yılında MBA derecesi aldı.

Sabancı Holding’de Stratejik Planlama ile kariyerine başladı. Daha sonra Comnet, Done, Borusan Telekom, Avea ve Bankalararası Kart Merkezi gibi çeşitli teknoloji ve fintek şirketlerinde Pazarlama ve Yeni İş Geliştirme konularında direktörlük yaptı. İktisat Yatırım ve Burgan Yatırım gibi yatırım bankalarında şirket evlilikleri konusunda danışmanlık yaptı. Roland Berger, Digid gibi yönetim danışmanlığı firmalarının da dahil olduğu birçok firma bünyesinde danışmalık hizmetleri verdi.

Aynı zamanda yönetici koçu ve melek yatırımcı unvanına da sahip olan ÜNAL, 07 Kasım 2019 tarihi itibariyle BELBİM AŞ‘de Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Müdürü olarak atandı. 02.12.2019 tarihinde ise Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.