İSTANBUL MARKETING SUMMIT / İSTANBUL MARKETING SUMMIT / İSTANBUL MARKETING SUMMIT /

Emrah Doğru

Co-Founder @BA'NDO

Emrah Doğru, farklı sektörlerdeki öncü markalar için konsept, marka sistemi oluşturma, grafik tasarım, etkileşimli tasarım ve ürün fikri geliştirme projeleri başta olmak üzere 20 yılı aşkın yaratıcılık deneyimine sahip çok disiplinli bir tasarımcıdır.

Merkezi Londra ve Istanbul’da bulunan, tasarım stüdyosu BA’NDO’nun Kurucu Ortağı ve Yaratıcı Yönetmeni olan Emrah, kariyeri boyunca kendini, tasarım kültürünü değiştirmeye ve yaratıcılığı değişimin temel maddesi olarak kullanmaya adamıştır.  QNB Finansbank, Vodafone, Samsung, Türk Hava Yolları, Sırma, Asus ve Converse gibi dünyanın en etkili markalarından bazılarının ekiplerini yönetti. Emrah, tasarım ve estetik konusundaki görüşlerinden oluşan yazılar yayımlıyor; birçok ulusal ve uluslararası ödülün yanında, işinin en ödüllendirici kısmını, gelişmekte olan yeteneklere rehberlik etme fırsatı olarak görüyor. Her zaman, her kökenden çeşitli yaratıcıları sektöre girmeye ve gelişmeye teşvik etmekten ilham alıyor. Birçok global reklam ajansında Art Director / Creative Director olarak görev almıştır.

Emrah, aynı zaman da Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (GMK) Yönetim Kurulu Üyesidir. Ba’ndo, UN Global Compact Türkiye imzacısıdır.

5 AL 3 ÖDE KAMPANYASI

30000
18000
  • 13 Mayıs 2024 - Zorlu PSM
İNDİRİMLİ