İSTANBUL MARKETING SUMMIT / İSTANBUL MARKETING SUMMIT / İSTANBUL MARKETING SUMMIT /

Nehir Yurduşen Tosun

Managing Partner - FRANK

Nehir Yurduşen Tosun, Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nü tamamlamıştır. Red Bull Türkiye’de Öğrenci Marka Müdürü olarak profesyonel hayata adım atan Nehir Tosun, üç yıl boyunca hem üniversite etkinliklerinde hem de Red Bull’un global projelerinde dijital pazarlama, etkinlik yönetimi, satış ve iletişim alanlarında çeşitli roller üstlenmiştir. 2010’da kariyer yönünü yazılım sektörüne çevirme kararı almıştır.

2011’de, sektör lideri birçok firmanın web ve mobil uygulama projelerini başarıyla yürütecek yazılım şirketi olan Bilgetech’i hayata geçirmiştir. Bu süre zarfında Starbucks, Koç Zer, Opet, Aygaz, Castrol, BP, Türkiye İş Bankası, GSK, Eczacıbaşı, Little Caesars, Çelebi Havacılık, Ontex, Canbebe, Teknotel, Pelit, Zamane Kahvesi ve Kafepi gibi önemli markalara hizmet vermiştir.

2017’de ise Çınar Foto, Berkay Tosun ve Faruk Öz ile birlikte Frank adını verdikleri yenilikçi bir yazılım ajansı kurmuşlardır. Frank, tutkulu ve yetenekli bir ekip ile stratejik planlamadan yaratıcı tasarıma, en son teknolojiyi kullanarak işletmelerin büyümesine ve hedeflerine ulaşmasına destek olmaktadır. Tasarım ve teknoloji alanlarında derin uzmanlık bilgisine sahip olan Frank, tasarım, backend ve frontend geliştirme, mobil uygulama geliştirme ve kullanıcı deneyimi analizi gibi bir çok hizmet sunan bir dijital ajans olarak öne çıkmaktadır.

Frank, Türkiye İş Bankası, Petrol Ofisi, VW Türkiye, İng Bank, AGT, QNB Finans Faktoring, Porsche, Doğuş Otomotiv, Doğuş Oto, United Payment, Zorlu PSM gibi sektöründe öncü markalara hizmet vermeye devam etmektedirler.