İSTANBUL MARKETING SUMMIT / İSTANBUL MARKETING SUMMIT / İSTANBUL MARKETING SUMMIT /

Sertan Erkaçan

One More Project / Co-Founder

2009 Yılında konservatuar tiyatro bölümünden mezun olup, onlarca dizi ve sinema filminde rol aldıktan sonra, 2012 yılında

Yolu çok garip ve eğlenceli bir olay üstüne BRANDİT reklam ajansı ile kesişen Sertan Erkacan ajans dünyasına da ilk adımını atmış oldu.

Tiyatro, film ve dizi işlerine devam ederken yıllar boyunca bir yandan da reklamcılığı hep hayatında tuttu. Metin yazarlığından, kreatif danışmanlığa, reklam senaryo yazımından, reklam yönetmenliğine, hatta proje koordinatörlüğüne kadar işin onlarca farklı tarafında tecrübeler edindikten sonra enteresan başlayan ve gelişen bu hikaye, 2019 yılında One More Project’in iki kurucu ortağından biri olarak devam etti.

Alışılagelmişin dışında bir kariyer öyküsü ile kendini sektöre bulan Sertan Erkacan, henüz 4. Yaşını kutlayan ONE MORE PROJECT’in de alışılagelmiş işlerin ötesinde sektöre yaratıcılık ve fikir katmak için kurulduğunu her fırsatta dile getiriyor.

2 kişi, bir mikrofon ve “WE ALWAYS THİNK ONE MORE” sloganı ile kurulan ONE MORE PROJECT şu anda Türkiye’nin E&Y, Mediamarkt, Odeabank,  TikTak, Porçöz Halkbank, Gilead, Astrazenaca gibi irili ufaklı bir çok markasına iş yapmaya devam ediyor.